Home

19. listopadu 2014 celý článek »
Podle Šlechtové začne čerpání peněz z fondů EU až v březnu 2015

Čerpání peněz z evropských fondů z nového programového období začne nejdřív v březnu 2015. Uvedla to v úterý na odborné konferenci ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Původně se očekávalo vyhlášení prvních výzev k předkládání projektů financovaných z fondů EU do konce letošního roku.

3. listopadu 2014 celý článek »
Nástup nové Evropské komise

Od 1. listopadu oficiálně zahajuje svou činnost v Bruselu nová Evropská komise v čele s bývalým lucemburským premiérem Jeanem-Claudem Junckerem. Ten před týdnem v Evropském parlamentu prohlásil, že jeho tým bude více politický a efektivnější.

24. října 2014 celý článek »
Summit EU v Bruselu jedná o klimatu, energii a ebole

V Bruselu se koná dvoudenní summit vrcholných představitelů EU. Hlavním tématem jsou klimaticko-energetické cíle do roku 2030, o které se zatím vedla nároční bitva. Na program se ale dostanou i ekonomické otázky a zahraničně-politická témata, jako je hrozba nákazy virem ebola či aktuální situace na Ukrajině a Blízkém východě.

16. října 2014 celý článek »
Statutární náměstek Milan Němec vystoupil na konferenci D-air v Bruselu

Statutární náměstek hejtmana Středočeského kraje Milan Němec vystoupil v pondělí 13. října na konferenci v Bruselu. Konference se konala při příležitosti ukončení projektu D-Air zaměřeného na snižování emisí CO2 z pozemní dopravy na letiště.

10. října 2014 celý článek »
Otevření výstavy Sklářství ve Středočeském kraji

Na Zastoupení Středočeského kraje v Bruselu byla ve středu 8. října slavnostně otevřena výstava Sklářství ve Středočeském kraji. Výstavu slavnostně zahájil velvyslanec České republiky v Belgickém království Jaroslav Kurfürst, europoslanci Martina Dlabajová a Tomáš Zdechovský a pověřená vedoucí Zastoupení Dana Krutinová.

Copyright © 2017, Středočeský kraj. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti | Mapa serveru