Hledání partnerů pro projekty

15. května 2015celý článek »

Sicilská Association "Officine Culturali" hledá partnery pro projekt v rámci programu Horizont 2020,  Reflective Societies: Kulturní dědictví a evropská identita.

Prioritou projektu je historické a kulturní dědictví evropských národů zapojených do nové koherentní a integrované funkce umění, hudby a kultury považované za společný jazyk.

15. května 2015celý článek »
Region Lubeskie hledá asociace pracující s dětmi s duševní vadou které by se přidaly k žádosti o peníze z programu Erasmus Plus Youth Program. Chtějí se zaměřit na komunikaci. Děti vymyslí co by chtěly prodiskutovat s kolegy z jiných zemí, a když se setkají- budou se dorozumívat gesty a systémem znaků.
15. května 2015celý článek »
Hledá se partner, zvláště pak vedoucí partner, pro následující projekt s prioritou (6c): Zachování, ochrana, podpora a zvelebování přírodního kulturního dědictví.
8. dubna 2015celý článek »

Bylo vytvořeno partnerství mezi čtyřmi italskými firmami, které se věnují výzkumu a vývoji na poli technologickém a edukačním (www.tecnofor.itwww.delfis.itwww.faticoni.itwww.poliste.it) s úmyslem podrobit se návrhům v rámci hesla "Technologie pro lepší vzdělávání lidí a výuku", otevřeno pod programem Horizon 2020 do 14. dubna.

8. dubna 2015celý článek »

Název projektu: SPA - inovativní služby a produkty pro zemědělsko-potravinářské podniky

Výzva k předkládání návrhů:

Střední Evropa

Prioritní osa 1: Inovace a rozvoj znalostí

• Specifický cíl 1.1: Chcete-li zlepšit udržitelné vazby mezi subjekty inovačního systému pro posílení regionální inovační kapacity ve střední Evropě

Copyright © 2017, Středočeský kraj. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti | Mapa serveru